Płatności

SPOSOBY PŁATNOŚCI

 W zależności od wartości zamówienia, gabarytów produktu, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew tradycyjny – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Dane do przelewu znajdziesz również tutaj. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Wszystkie dane (kwota, tytuł przelewu uzupełniane są automatycznie). W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
  System PayU obsługuje bezpieczne transakcje:- karta płatnicza – Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  – ePrzelewy – lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie opłacania zamówienia,
  – inne – Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.
 • karta płatnicza – Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  ePrzelewy – lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie opłacania zamówienia,
  inne – Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.
 • Gotówką przy odbiorze – płatność przy odbiorze dokonywana kuriera (w przypadku wyboru przesyłki pobraniowej)

Nr. konta PKO BP: 66 1020 1664 0000 3602 0024 6421